Dr. Kawar

Originální kosmetika Mrtvého moře

Použití kosmetiky Dr.Kawar pro zmírnění různých onemocnění..

Před použitím doporučujeme konzultaci s Vašim ošetřujícím lékařem!

Lupénka:

jako podpůrný prostředek při léčbě lupénky doporučujeme:
» Obličej:
- Mýdlo z bahna Mrtvého moře (každé ráno a večer omýt postižená místa)
- Denní hydratační krém (každé ráno nanést na obličej)
- Noční regenerační krém (každý večer nanést na obličej)
- Minerální pleťová maska (2x týdně aplikovat na postižená místa v obličeji)

» Jiné části těla:
- Mýdlo z bahna Mrtvého moře (2x denně omýt postižená místa)
- Bahno z Mrtvého moře (1x týdně aplikovat na postižená místa na těle)
- Sůl z Mrtvého moře (3x týdně solné koupele u všech stupňů onemocnění)
- Tělové mléko (2x denně aplikovat na postižená místa)
- Regenerační šampon (pro očištění vlasů a pokožky hlavy u všech stupňů onemocnění)


Akné, ekzém, lišej

Jako podpůrný prostředek při léčbě akné, ekzému a lišeje doporučujeme:
» Obličej:
- Mýdlo z bahna Mrtvého moře (každé ráno a večer omýt postižená místa)
- Denní hydratační krém (každé ráno nanést na obličej)
- Noční regenerační krém (každý večer nanést na obličej)
- Minerální pleťová maska (2x týdně aplikovat na postižená místa v obličeji)

» Jiné části těla:
- Mýdlo z bahna Mrtvého moře (2x denně omýt postižená místa)
- Bahno z Mrtvého moře (1x týdně aplikovat na postižená místa na těle)
- Sůl z Mrtvého moře (3x týdně solné koupele)
- Tělové mléko (2x denně aplikovat na postižená místa)

» Bolestivé klouby:
Jako podpůrný prostředek pro zmírnění bolesti kloubů doporučujeme:
- Sůl z Mrtvého moře (3x týdně solné koupele)
- Bahno z Mrtvého moře (2x týdně teplé bahenní zábaly na postižené klouby)

  » Kosmetika Dr.Kawar - Domácí lázně..

Alespoň jednou měsíčně si dopřejte relaxační proceduru s kosmetikou Kawar, která Vám pomůže obnovit harmonii mezi tělem a duší, zlepší Vám náladu, pomůže Vám zbavit se stresu a zapomenout na každodenní shon. Během této příjemné relaxační procedury přijmete velkou zásobu energie a Vaše pokožka bude čistá, jemná a vyživená přírodními minerály.

» 1. Připravte si relaxační a zkrášlující lázeň ze soli z Mrtvého moře:
Napusťte si do vany vodu, která bude mít teplotu asi 37 °C ( maximálně 40°C) a nasypte do ní 250 až 300 g soli z Mrtvého moře. Sůl ve vodě dobře promíchejte, aby se její krystaly úplně rozpustily. Pusťte si klidnou a Vám příjemnou hudbu, která ve Vás bude vyvolávat příjemné představy. Zhasněte světlo a zapalte si aromatickou svíčku. A teď se položte do připravené vonící lázně, zavřete oči a zkuste na nic nemyslet. V lázni relaxujte 15-20 minut, během této doby Vaše pokožka přijme maximum z minerálních složek soli. Sůl zapůsobí na celé Vaše tělo relaxačním a zklidňujícím účinkem, pomůže utišit svalovou únavu, vyčistí a zrevitalizuje Vaši pokožku. Sůl odstraní z pokožky nečistoty, nadbytečnou mastnotu a škodlivé látky. Během koupele nepoužívejte mýdlo ani sprchový gel. Po koupeli se osprchujte pouze vlažnou vodou.

» 2. Dopřejte Vaší pleti čistící a výživnou minerální pleťovou masku z extraktů Mrtvého moře:
Po relaxační koupeli si naneste na obličej a krk tenkou vrstvu minerální pleťové masky Kawar. Oblast kolem očí vynechejte. Před samotným použitím je třeba důkladně masku protřepat. Masku nechejte působit 5 až 7 minut. Během působení můžete cítit příjemné jemné pálení. Minerální pleťová maska vyčistí Vaši pleť do hloubky, stáhne rozšířené póry a zároveň Vaši pleť vyživí přírodními minerály a zajistí jí potřebnou hydrataci. Po uplynutí stanovené doby masku z pleti smyjte nejprve teplou a poté studenou vodou (bez použití mýdla). Nakonec si na pleť obličeje a krku naneste pleťový krém Kawar a jemně ho krouživými pohyby vmasírujte směrem nahoru. Pokud si proceduru dopřáváte večer, použijte Noční regenerační krém Kawar, je-li to během dne, aplikujte Denní hydratační krém Kawar.

» 3. Vyživte pokožku celého těla bahnem z Mrtvého moře:
Naneste si na celé tělo tenkou vrstvu bahna z Mrtvého moře. Před použitím bahno důkladně protřepejte. Bahno nechte působit 10 až 15 minut (na citlivou pokožku nechte bahno působit jen 3 až 5 minut). Během této doby bahenní minerály pomůžou obnovit buněčný metabolismus a přispějí k regeneraci buněčné struktury pokožky a vyživí ji. Po aplikaci se osprchujte teplou vodou bez použití mýdla nebo sprchového gelu, jemně se osušte a pokožku ošetřete zvláčňujícím Tělovým mlékem Kawar. Bahno není nutné pokaždé aplikovat na celé tělo, můžeme ho nanést i na jednotlivé části těla. Nebo si můžete také připravit teplý bahenní zábal.


Teplý bahenní zábal:
Pokud tubu s bahnem zahřejete v teplé vodě, můžete bahno použít na výborné zábaly bolestivých kloubů (např. tzv. tenisových loktů). Teplé bahno naneste na bolestivé místo, překryjte sáčkem a zavažte šátkem. Po 20ti minutách obklad sundejte, omyjte bahno teplou vodou a natřete dané místo Tělovým mlékem Kawar. Ponechejte kloub ještě 20 minut v teple.

Použití bahna při lupénce:
Minerální bahno naneste na místo postižené lupénkou a šetrně rozetřete. Nechejte působit 7 minut. Nedopusťte, aby bahno zaschlo. Bahno opatrně smyjte lékařskou vatou namočenou v teplé vodě. Natřete místo tělovým mlékem Kawar. Naneste druhou dávku bahna a pokryjte ošetřené místo měkkou a vlhkou tkaninou. Ponechte zakryté 5-6 minut za současného zahřívání infrazářičem. Po uplynutí stanovené doby tkaninu sejměte a omyjte bahno vlhkou lékařskou vatou, pokožku jemně osušte a naneste Tělové mléko Kawar. Neprovádějte však tento postup při zánětu pokožky nebo na pokožce s otevřeným poraněním!!!